Barierki i balustrady do schodów.

Różne firmy w swojej ofercie proponują barierki stalowe i balustrady do schodów. Są one wykonywane zgodnie z obowiązującymi w danym kraju normami branżowymi i rozporządzeniami, dzięki czemu zapewniają bezpieczeństwo użytkowników na wysokościach i w obrębie miejsc stanowiących zagrożenie. Barierki stalowe mogą być wykorzystywane przede wszystkim w przemyśle jako zabezpieczenie w dostępie do maszyn i urządzeń, przy budynkach: użyteczności publicznej, mieszkalnych, szkołach, itp., a także na terenach otwartych przy okazji różnego typu imprez okolicznościowych.

Barierki i balustrady charakteryzują się dużą wytrzymałością ze względu na to, iż są zabezpieczane w procesie cynkowania oraz malowania proszkowego lub powłoką duplex. Na specjalne zamówienie klienta możliwe jest również wykonanie balustrad do schodów ze stali nierdzewnej.

Firma TLC poleca barierki stalowe wykonane z typowych surowców dostępnych u producenta, co sprzyja znacznemu skróceniu terminu realizacji oraz optymalizacji kosztów. Nie wyklucza to jednak wykonania balustrad do schodów lub barierek stalowych zgodnie ze specjalnym zamówieniem klienta przy użyciu niekonwencjonalnych rozwiązań.

Rodzaje barierek stalowych:

  • barierka przemysłowabarierka przemysłowa
  • barierka bezpieczna

barierka bezpieczna

  • barierka z blachą perforowaną

barierka

  • barierka z siatką cięto-ciągnioną

  • barierka bezpieczna do schodów spiralnych

barierka

  • barierka przemysłowa do schodów spiralnych

barierka

 

Pin It on Pinterest